Strona główna

Historia marki Philips sięga roku 1891 kiedy to dwaj bracia - Anton i Gerard Philips założyli przedsiębiorstwo Philips & Co. Początkowo firma zajmowała się produkcją lamp żarowych i w przeciągu kilkunastu lat dołączyła do grona największych producentów żarówek na świecie.

Firma Philips jest nierozerwalnie związana oraz kojarzona z hasłem "sense and simplicity", które niesie ze sobą obietnicę oferowania konsumentom produktów zaawansowanych technologicznie przy jednoczesnej łatwości obsługi oraz dbałości o ich potrzeby.

Przez wiele lat swojej działalności firma Philips zdążyła zgromadzić w swoim dorobku 60 000 zarejestrowanych patentów, około 29 000 zarejestrowanych znaków towarowych, 43 000 zastrzeżonych projektów oraz 2000 nazw domen. Stanowi to potwierdzenie innowacyjnego charakteru firmy oraz oddania w sprawie polepszania jakości życia konsumentów na całym świecie.

W ofercie firmy Philips znajdziemy między innymi:
- baterie alkaliczne (Ultra Alkaline, PowerLife, ExtemeLife)
- baterie cynkowo-węglowe (LongLife)
Baterie Słuchowe Rayovac Extra
Zapraszamy do zakupów
w hurtowni internetowej
www.hurt.com.pl

hurt.com.pl - importer i dystrybutor produktów firmy Sanyo


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam